صد خرید ژل افزایش قد را دارید ؟ می خواهید در مورد نظرات در مورد ژل افزایش قد بدانید ؟ این پست را دنبال کنید تا در خصوص انتخاب و خرید کفی طبی افزایش قد اطلاعات خود را تکمیل کنید.


برخلاف تصور بیشتر افراد که فکر می کنند ژل افزایش قد یک نوع کرم یا ژل است ، این محصول در واقع یک نوع کفی طبی می باشد و که داخل کفشتان قرار گرفته و باعث می شود تا شما قد بلند تر دیده شوید.


میزان افزایش قد در انواع ژل افزایش قد متفاوت است و این موضوع به طراحی محصول بستگی دارد.ژل های با لایه های قابل تفکیک نهایتا تا ۵ الی ۶ سانتی متر افزایش قد را به همراه دارند و لژ مخفی افزایش قد یک تکه بطور معمول و میانگین حدود ۳ الی ۴ سانتیمتر می توانند شما را قد بلند کنند.


بیشتر نظرات در مورد ژل افزایش قد در خصوص ژل های با لایه های قابل تفکیک است.این محصولات با توجه به نوع طراحی ای که دارند قابل استفاده در هر نوع کفشی هستند و از انعطاف بالایی برخوردار هستند.


این لایه های قابل تفکیک به شما کمک می کنند تا با توجه به نوع کفشتان میزان شیب پاشنه را کم و زیاد کنید و به راحتی از ژل افزایش قد سیلیکونی استفاده کنید.پس نظرات در مورد ژل افزایش قد کاملا مثبت هستند و تجربه خوبی از استفاده از محصول نصیب خریداران شده است.


اما در مقابل انواع ژل افزایش قد غیر استاندارد با طراحی های عجیب و غریب در بازار وجود دارند که حتی در نگاه اول می توان به کیفیت پایین و طراحی غیر اصولی انها پی برد.این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که نمی توان آن را در داخل هر نوع کفشی قرار داد.


بدلیل دارا بودن قسمت کف پای قطور هر نوع کفشی فضای قرار دادن یک کفی با ارتفاع یک الی دو سانتی متر را ندارد و این گزینه شما را در استفاده از آن بر اساس نوع کفش محدود می کند.


همچنین نظرات در مورد ژل افزایش قد با لایه های یک تکه نیز خیلی مساعد نبوده است و تنها برخی برند ها مانند کفی افزایش قد فوت کر و لانگزین تا حدودی توانسته اند رضایت مشتریان را به همراه داشته باشند.


از بهترین و پر فروش ترین ژل های با لایه های قابل تفکیک می توان به ژل افزایش قد بلدرچین و ژل افزایش قد بیتال اشاره کرد که ر دوی این محصولات کاملا ایرانی بوده و در سایت کالا ۲۴ قابل ارائه می باشند.


https://tvkala24.ir/product/bitall-height-increse-geil/